Презентація продукції “Tepe”

Досить продуктивно завершилася презентації продукції “Tepe” від Катерини Пагути – представника компанії “Інспе” яка відбулася в стоматології ДентАРО м.Радивилів. Катя велику роль в своїй розповіді приділила використанню міжзубних йоржиків. Адже саме йоржики допоможуть підтримувати чистоту зубів і уникнути появи каменю, карієсу і інших стоматологічних патологій. Щітки, якими люди користуються щодня, вичищають зуби тільки з лицьової частини, а боки зубів – там, де вони торкаються один одного, – залишаються неочищеними. Щоб вичистити важкодоступні місця, люди зазвичай використовують зубочистки і нитки. Але останні роки лікарі пропонують своїм пацієнтам нові технології для очищення рота.

Особливо актуальні вони для тих, у кого стоять брекети, мости або протези, які не завжди вдається якісно вичистити. Використовувати йоржики для чищення зубного ряду можна і людям з цілком здоровими і рівними зубами. Навіть сама крута щітка не здатна забезпечити таку очистку, як йоржик. Йоршики проникають досить глибоко в міжзубний простір і вичищають залишки їжі. Така якісна очистка допоможе уникнути запальних процесів і пошкодження емалі.

Таким чином Катерина надихнула нас на створення власного стенду з продукцією самих відомих брендів у стоматології, такими як “Curaprox”,  “Tebodont”,  “Apa Care”,  “Thienel”,  “Glister”,  “Edel White”,  “Colgate”,  “R.O.C.S.”, “Tepe” та багато інших.

Також ми потурбувалися і про наших маленьких пацієнтів, адже дуже важливо підтримувати чистоту та здоров’я зубів з самого дитинства!

Share:

Залишити відповідь

×

[:ua]Завантажте і роздрукуйте  файл PDF з кодом і візьміть з собою на прийом,

для отримання знижки на послуги нашої клініки[:en]

Download and print a PDF file with the code and take it with you at the reception,

to receive discounts on our clinic’s services

>>>>>>>Znyjka (3)<<<<<<<

×