Проект “Долучитись”

“ДОЛУЧИТИСЬ – РІВНЕ”
Обласна стоматологічна служба продовжує вдосконалювати стоматологічну допомогу учасникам ООС. На початку осені Рівненська обласна рада виділила 500 тис. грн. на лікування та зубопротезування учасників бойових дій, які перебували та перебувають в зоні ООС.
На комісії була погоджена орієнтовна середня вартість лікування на рік, що становить 9 тис. грн. на одного бійця. Це велика справа. Але стоматологи не зупиняються. Мета єдина – сучасна стоматологічна реабілітація сучасними матеріалами та методиками.
– У Рівненській області багато стоматологів-волонтерів, які за власний кошт допомагають бійцям, – розповіла к.м.н., головний лікар КЗ «Рівненська стоматологічна поліклініка» РОР Валентина Сухляк. – На зустрічі, яка відбулася 2 листопада 2018 р. на базі КЗ «Рівненська обласна стоматологічна поліклініка» РОР, окрім мене, були завідувач ортопедичного відділення Юрій Слива, голова Рівненського осередку імплантологів України Роман Гудима, а також лікар стоматолог-хірург Станіслав Боковець. Ми вирішили реалізувати проект, назва якого «ДОЛУЧИТИСЬ». Всі плани з організації даного проекту були вміщені на одному аркуші паперу, з якого все і почалося. Минуло зовсім небагато часу і його вдалося втілити в життя.
– В операційних Рівненської облстоматполіклініки два висококваліфікованих хірурги з 9-ї до 16-ї години в режимі нон-стоп прооперували 7 воїнів ООС, у тому числі добровольців. Загалом вставлено 14 зубних імплантів, проведено 3 надскладні операції з підняття дна гайморової пазухи – синус-ліфтинг, проведено видалення зубів.
До проекту було залучено спонсорів та близько 15 лікарів з п›яти областей: Рівненської, Івано-Франківської, Вінницької, Хмельницької, Тернопільської, 5 медичних сестер зі стоматології, – розповів завідувач ортопедичного відділення Юрій Слива. – Ми це розпочали і будемо продовжувати! Щиро дякуємо усім, хто з нами.

  

Share:

Залишити відповідь

×

[:ua]Завантажте і роздрукуйте  файл PDF з кодом і візьміть з собою на прийом,

для отримання знижки на послуги нашої клініки[:en]

Download and print a PDF file with the code and take it with you at the reception,

to receive discounts on our clinic’s services

>>>>>>>Znyjka (3)<<<<<<<

×