Обов'язкове поле

Ваше повне ім'я
Ваша думка про нас.

Приємно що є така клініка , як Дентаро. Все на високому рівні. Роман Анатолійович Гудима видаляв мені 8 зуб , сьогодні вже 4 день після видалення , так як знайомі говорили, що після видалення буває опухлість,біль, важкість відкривання рота, що мене лякало , але це все побоювання виявилось марним. Зубчика забрали швидко і безболісно і цих всіх неприємних наслідків не було. Тому , якщо ви шукаєте хорошого стоматолога , я раджу звертатись в цю клініку.

Марія Циганюк

Я проходив практику в стоматологічній клініці ДентАРО, за цей час почерпнув багато цінного для себе, побачив нове, зрозумів багато чого, спостерігав не тільки за роботою лікарів а й за тим як кожен з них шукає індивідуальний підхід до пацієнта, допомагає визначитись, шукає альтернативи,підбирає найбільш кращий і доступний варіант для кожного , можу сказати, що лікарі тут справді працюють для людей, крім цього клініка старається йти в ногу з новими технологіями ,високотехнічне обладнання яке в поєднанні з вмінням дає надійний результат)спостерігав за різними клінічними випадками, і варіантами їх вирішення, всі незрозумілі моменти допомагали збагнути лікарі та персонал)дякую всім)Стоматологія
європейського рівня!

Ігор

Проходила стажування в стоматології Дентаро. Таких чудових професіоналів зустрічаю рідко, кожен стоматолог висококваліфікований в своїй спеціальності.
Працювати з вами було саме задоволення, багато для себе відкрила нового, нові технології та устаткування відіграють велику роль у кінцевому результаті пацієнта .
Хочу висловити величезну подяку Вам за знання та вміння донести інформацію. Раджу всім стоматологію Дентаро, як зразкову стоматологію !!!

Маріанна

Приємно вражена професіоналізмом, коректністю, ввічливістю, пунктуальністю у відношенні до пацієнтів! Дякую за чудову усмішку, що ви мені подарували! Особиста подяка Роману Анатолійовичу! Так тримати!

Запоточна Людмила

Я просто хотів подякувати ще раз за те, що подарували мені впевнену посмішку. Життя стало набагато приємнішим, адже можу сміливо посміхатись і знати, що посмішка не поступається голлівудським акторам!

 

Дмитро Іщук

Колеги з роботи порадили клініку в Радивилові, вирішив звернутись. Уже другий тиждень ходжу з новим імплантом, на вигляд наче мій рідний зуб. Дякую клініці Дентаро!!!

Василь Андрійчак

Звернулась з своїм 6-ним сином, який страшенно боїться лікарів. Персонал професійно провів всі процедури. Син позбулись карієсу і він знову насолоджується цукерками(звичайно в міру)

Ольга Данильчук

Дуже задоволена рівнем послуг! Хороші лікарі, якісна техніка. Хоч сама живу у Львові, але подружка порадила цю клініку, ціни доступні а рівень сервісу вищий ніж у Львові!

Марія Шевчук

×

[:ua]Завантажте і роздрукуйте  файл PDF з кодом і візьміть з собою на прийом,

для отримання знижки на послуги нашої клініки[:en]

Download and print a PDF file with the code and take it with you at the reception,

to receive discounts on our clinic’s services

>>>>>>>Znyjka (3)<<<<<<<

×