Здорові зуби повинні бути у кожного

15 лютого 2018 року нас знову запросили на зустріч в Радивилівський ПЛ. З метою залучення учнів професійного ліцею до гігієни ротової порожнини та здорового способу життя.
Зустріч, організована соціальним педагогом, була першочергово зорієнтована на учнів закладу освіти, які проживають в гуртожитку, та повинні привчатися до раціонального розподілу свого часу, сил, енергії та самостійності у житті. На своєму прикладі Головний лікар стоматології ДентАРО Роман Гудима продемонстрував різнобічність особистості, та як завдяки правильному способу життя вдається відпрацьовувати 12 годин і більше.
Головним напрямком роботи Романа Анатолійовича є стоматологія, а захопленням є один із видів спорту, а саме кросфіт. Після розповіді про важливість гігієни ротової порожнини та правильного догляду за зубами, він агітував дітей займатись спортом, відвідувати зали легкої та важкої атлетики та  спортивні майданчики. Бесіда супроводжувалась наглядними відеороликами та фотографіями.
Учні брали активну участь в обговорені, «запалилися» ідеєю заняття CrossFit. Зустріч закінчилась грою «Оскар», в котрій кожен шукав слова подяки своєму ближньому, та чудовим селфі на пам’ять.

     

Share:

Залишити відповідь

×

[:ua]Завантажте і роздрукуйте  файл PDF з кодом і візьміть з собою на прийом,

для отримання знижки на послуги нашої клініки[:en]

Download and print a PDF file with the code and take it with you at the reception,

to receive discounts on our clinic’s services

>>>>>>>Znyjka (3)<<<<<<<

×